NOSAB Köknar Cad. No: 40, 16140 Nilüfer/Bursa-Turkey – +90 224 410 00 88

LIQUID GUARD®

Geleneksel dezenfektanlar faydalıdır fakat anti-mikrobiyel yüzey kaplamaları çok daha iyi sonuçlar verir. Bu tür ürünler sürdürülebilir bir etkiye sahiptir ve uzun süreli koruma sağlarlar. Liquid Guard uygulanan yüzeylerde insanlar için rahatsız edici ya da tehlikeli olabilecek mikroorganizmalar, bakteriler, mantarlar ve belli başlı virüsler barınamaz. Günümüzde pandemi nedeni ile hijyen ve enfeksiyonlardan korunmak çok daha büyük bir önem kazanmıştır.

nanoCare sizlere çeşitli alanlarda etkisi kanıtlanmış çözümler sunmaktan mutluluk duyar.

Günümüzde yaşadığımız grip salgınları ve dirençli patojenlerden korunmanın en etkin yolu önceden tedbir almaktır. Sık sık el yıkamak, maske takmak ve sosyal mesafeyi korumak çokça karşılaştığımız bulaşma türlerinin önüne geçebilmektedir. Enfeksiyonlar çoğunlukla havadaki damlacıklardan ve yüzey temaslarından bulaşmaktadır. Temas ile oluşabilecek bulaşmalara karşı ürettiğimiz anti-mikrobiyel kaplamalar, etkin engelleyicilik sağlamaktadır. En önemlisi ise bu koruma, kalıcı olarak sağlanan yüzey dezenfeksiyon yöntemi ile yapılmaktadır.

Islak mendil uygulamasıyla LIQUID GUARD®, herhangi bir öğenin muhafaza edilmesiyle birlikte değerini de korumaktadır. Uygulanan yüzeyde koruma ve hijyen sağlar.

LIQUID GUARD®, uygulandığı yüzeyde ultra ince bir cam tabakası oluşturarak hijyenle birlikte mikro çizilmelere karşı koruma da sağlar. Bu koruyucu tabaka sayesinde, uygulanan ürün aşınmalardan da korunur.

2020’den bu yana Türkiye temsilciliğini üstlendiğimiz bu ürün hakkında detaylı bilgi almak için web sitesi ve iletişim adresimiz;

 

Web sitesi: https://www.liquidguard.de/

E-mail adresi: nanocare@variopack.com.tr

Telefon: +90 (224) 410 00 88  ext. 14, ext. 23